Registrace na rok 2021 je již spuštěna!

12.12.2020

Registrace na rok 2021 je již spuštěna!

Máme velkou radost, že Vás můžeme informovat o spuštění registrace na závod v běhu na lyžích Karlův běh, který je součástí seriálu závodů Stopa pro život. 

Výhodné startovné bude k dispozici do 7.2.2021 včetně. Neváhejte a zaregistrujte se včas. Registrace na místě bude pouze v případě, že zůstanou volná místa.  

Vzhledem k situaci s Covid-19 bychom vás rádi informovali a zároveň ubezpečili o tom, že pokud nebude zákaz vycházení a bude sníh, tak Stopa pro život se uskuteční. To jsou jediné dvě překážky, které nás zastaví. Máme připraveno několik variant, které podléhají jednotlivým úrovním PES a zdraví žádného účastníka tak není ohroženo. Po zkušenostech s pořádáním závodů Kolo pro život víme, co očekávat a na co se připravit. Máme také vytvořený hygienický manuál, a tak se není čeho bát!

Pokud bychom se dostali do situace, kdy nebudeme schopni závod uskutečnit, tak Vám startovné převedeme na další závod. V případě, že se přihlásíte na poslední závod sezony a neuskutečnil by se, tak Vám startovné převedeme do dalšího ročníku.

Těšíme se na Vás a užijte si pěkný víkend!

Váš tým Stopy pro život a tým LK Slovan K. Vary