Ohlédnutí za Karlovo během individuální formou

09.03.2021

Ve dnech 19. - 21. 2. 2021 proběhla druhá štace Stopy pro život v letošním podivném roce, konkrétně na Božím Daru. Jsme rádi, že jsme v této nelehké době mohli dopřát nadšencům zimního sportování pohyb na čerstvém vzduchu a možnost si individuálně zasportovat. Jak to celé probíhalo?

Počasí bylo parádní, celé tři dny to byla óda na radost. Účastníci zakoupením příspěvku na úpravu tratí podpořili místní klub LK Slovan Karlovy Vary, který ve spolupráci s První Krušnohorskou o.p.s. úpravu a značení tratí zajišťoval. V pátek a sobotu byly připraveny tratě na volnou techniku o délce 12 a 22 km. V neděli pak dokonce okruh o celkové délce 45 km, který si bylo možné projet klasicky. Na děti čekaly po celé tři dny o něco kratší trasy - 0,5km, 1,5 km a 6 km.

Účastnický balíček, který byl každému dárci zaslán v týdnu před závodem obsahoval i krásnou pamětní medaili, certifikát o absolvování trasy, účastnické číslo a tyčinku. Každý, kdo si zakoupil příspěvek na úpravu tratí se dostal automaticky do slosování virtuální tomboly, kde mohl vyhrát ceny v hodnotě 60 000 Kč.

Ještě jednou děkujeme, že jste se rozhodli nám přispět, vážíme si Vaší podpory.