53. ročník CARDION Karlova běhu je zrušen / We are forced to cancel the 53rd CARDION Karlův běh

24.02.2024

*for english below

Kvůli nulovým sněhovým podmínkám jsme nuceni zrušit 53. ročník CARDION Karlova běhu, který se měl uskutečnit příští víkend 2. – 3. března 2024. Bohužel ani po přesunutí závodu na náhradní termín se podmínky nezlepšily a pravděpodobně letos už ani nezlepší.

Je nám to moc líto, ale počasí bohužel nezměníme.

Všem, kteří se na závod registrovali, bude startovné vráceno v plné výši. Včera jsme všem přihlášeným rozesílali email a prosíme, aby na něj odpověděli a uvedli své příjmení a číslo účtu, pokud tak ještě neučinili.

Moc děkujeme za důvěru a věříme, že to příští rok už klapne.

Organizační tým LK Slovan Karlovy Vary a Stopa pro životDue to zero snow conditions, we are forced to cancel the 53rd CARDION Karlův běh, which was scheduled to take place next weekend, March 2-3. Unfortunately, even after rescheduling the race to an alternate date, conditions have not improved and probably will not improve this year.

We are very sorry, but unfortunately the weather is not in our power to change.

All those who registered for the race will have their entry fee refunded in full. We sent out an email yesterday to everyone who signed up, and we ask that you reply with your last name and account number if you haven't already done so.

Thank you very much for your trust and we hope that next year it will work out.

Organizing team of LK Slovan Karlovy Vary and Stopa pro život