Výsledky

2016

Sobota 12.3.2016

0,5 km klasicky

1,5 km klasicky

5 km volně

13 km volně

22 km volně

22 km snowbike

Neděle 13.3.2016

31 km klasicky

22 km volně

 

2015

Sobota 7.3.2015
0,5 km klasicky
1,5 km klasicky
6 km volně
12 km volně
22 km volně
22 km fatbike

Neděle 8.3. 2015
45 km klasicky
22 km klasicky

Časomíru a výsledkový servis zajišťuje Sportsoft.

2014

závod se nekonal

2013

Časomíru a výsledkový servis zajišťuje Sportsoft.

Výsledky 42. ročníku (16 – 17.3.2013)

2012

On-line na webu Sportsoft:

2011

On-line na webu Sportsoft:

V PDF ke stažení:

2010

On-line na webu Sportsoft:

V PDF ke stažení:

1998-2009

Seznam vítězů

2010 M – 42 Wünsch Oliver SV Großwaltersdorf 2:15:04
Z – 21 Nováková Petra L K Slovan Karlovy Vary 1:13:39
2009 M – 42 Novotný Viktor Fenix Ski Team Jeseník 2:03:06
Z – 21 Skalníková Eva SKP Jablonex 1:04:18
2008 M – 10 Novotný Viktor Fenix Ski Team Jeseník 0:40:46
Z – 10 Kupilíková Alena Sport Club Plzeň 0:46:53
2007 M – 30 Jakoubek Tomáš SKI KLUB Jablonec 1:17:58
Z – 15 Randáková Helena ČKS SKI Jilemnice 0:47:58
2006 M – 42 Jakoubek Tomáš SKI KLUB Jablonec 1:48:32
Z – 21 Jedličková Eva SKSV Vimperk 1:02:30
2005 M – 42 Šlechta Daniel Dukla Liberec 1:48:46
Z – 21 Havlová Pavla VŠK Elektro Praha 1:03:36
2004 M – 42 Novák Petr LK Mattoni 1:44:30
Z – 21 Bořutová Kamila TOKO Team LISSport 0:58:39
2003 M – 42 Jakoubek Tomáš Jablonec TOKO JOKO 1:36:46
Z – 21 Šaldová Jana SKP Jablonex 0:52:46
2002 M – 30 Janoušek Martin SK Jablonec 1:31:51
Z – 30 Motlíková Martina SOHV Abertamy 2:23:45
2001 M – 42 Bauer Lukáš SKP Jablonec 1:57:22
Z – 21 Štursová Martina SK Nové Město n.M. 1:07:52
 2000 M – 42 Michl Petr Dukla Liberec 1:40:06
Z – 21 Balatková Kateřina Preciosa Jablonec 1:00:37
1999 M – 42 Petrásek Martin Nah&Frisch Team 1:39:53
Z – 21 Tichotová Tereza Preciosa Jablonec 1:03:20
1998 Závod se nekonal pro nedostatek sněhu
1997 M – 50 Vaněk Aleš SK Nové Město n.M. 2:33:56
Z – 20 Hanušová Kateřina Preciosa Jablonec 1:10:19
1996 M – 30 Bauer Lukáš LK Mattoni K. Vary 1:34:00
Z – 20 Samková Lucie FEL Praha 1:15:32
1995 M – 30 Tomáš LK Mattoni K. Vary 1:05:45
Z – 20 Samková Lucie FEL Praha 0:58:53
1994 M – 30 Šperl Jan Slovan Karlovy Vary 1:28:48
Z – 20 Jindrová Helena Slovan Karlovy Vary 1:05:17
1993 M- 30 Verner Jakub Slovan Karlovy Vary 1:38:36
Z – 20 Klímová Petra Jiskra Aš 1:11:30
1992 M – 30 Čáslavský Tomáš Dukla Liberec 1:05:19
Z – 20 Kulová Eva Slovan Karlovy Vary 0:55:12
1991 M – 30 Fencl Ctirad Biatlon klub Jáchymov 1:31:08
Z – 15 Laňková Markéta Slovan Karlovy Vary 0:52:52
1990 Závod se nekonal.
1989 M – 30 Petrásek Miroslav SVS Jáchymov 1:45:30
Z – 20 Lacová Veronika Slovan Karlovy Vary 1:18:50
1988 M – 30 Filip Petr VŠ Praha 2:08:06
Z – 20 Kulová Eva Slovan Karlovy Vary 1:09:15
1987 M – 30 Svoboda P. CHZ Litvínov 2:00:32
Z – 20 Rádlová Ivana Slovan Karlovy Vary 1:08:45
1986 M – 30 Pičman L. SVS Jáchymov 1:44:54
Z – 20 Šlehoferová J. Humanita Praha 1:21:45
1985 M – 30 Panák Marian SVS Jáchymov 1:57:00
Z – 20 Procházková I. RZ Abertamy 1:19:55
1984 M – 30 Panák Marian SVS Jáchymov 1:51:21
Z – 20 Knížková Iveta Slovan Karlovy Vary 1:03:01
1983 M – 30 Frey Jaromír Jiskra Nejdek 2:14:39
Z – 15 Tylová V. Slovan Mariánské Lázně 0:59:04
1982 M – 30 Fritzke Berlin – DDR 1:41:29
Z – 15 Kratochvílová Slávia VŠ Plzeň 1:00:17
1981 M – 30 Řezníček Antonín SEPAP Jílové 1:39:31
Z – 15 Bláhová T. CHZ Litvínov 1:07:51
1980 M – 30 Jiráň Tomáš SEPAP Jílové 1:56:40
Z – 15 Koňatová Jitka Slovan Karlovy Vary
1979 M – 30 Šulc František Stavební fakulta Praha 2:08:14
Z – 15 Venclová Vl. Technika Praha 1:16:49
1978 M – 30 Šír Václav Ski Jilemnice 1:33:16
Z – 15 Radová M. Stavební fakulta Praha 1:07:40
1977 Závod se nekonal.
1976 M – 30 Hanousek Petr Slovan Karlovy Vary 1:33:24
Z – 15 Machačová Anna Stavební fakulta Praha 1:08:06
1975 Závod se nekonal.
1974 M – 25 Hofmann Egon RZ Abertamy 1:16:45
Z – 15 Bočková Jitka Slovan Karlovy Vary 0:51:16
1973 M – 25 Kupilík Jiří Slovan Karlovy Vary 1:33:05
Z – 15 Janoušková Dagmar VŠ SF Praha 1:01:07
1972 Závod se nekonal.
1971 M – 25 Beran Jiří Dukla Liberec 1:15:24
Z – 15 Wendlerová Jana RH Semily 0:48:50
1970 M – 25 Hofmann Egon RZ Abertamy

Komentáře nejsou povoleny.