Výsledky

2019

Sobota 16.2.2019

Výsledky sobota 

Neděle 17.2.2019

Výsledky neděle

2018

Sobota 10.2.2018

Výsledky sobota 

Neděle 11.2.2018

Výsledky neděle

 

2017

Sobota 11.2.2017

Výsledky sobota 

Neděle 12.2.2017

Výsledky neděle

2016

Sobota 12.3.2016

0,5 km klasicky

1,5 km klasicky

5 km volně

13 km volně

22 km volně

22 km snowbike

Neděle 13.3.2016

31 km klasicky

22 km volně

 

2015

Sobota 7.3.2015
0,5 km klasicky
1,5 km klasicky
6 km volně
12 km volně
22 km volně
22 km fatbike

Neděle 8.3. 2015
45 km klasicky
22 km klasicky

Časomíru a výsledkový servis zajišťuje Sportsoft.

2014

závod se nekonal

2013

Časomíru a výsledkový servis zajišťuje Sportsoft.

Výsledky 42. ročníku (16 – 17.3.2013)

2012

On-line na webu Sportsoft:

2011

On-line na webu Sportsoft:

V PDF ke stažení:

2010

On-line na webu Sportsoft:

V PDF ke stažení:

1998-2009

Seznam vítězů

2010 M – 42 Wünsch Oliver SV Großwaltersdorf 2:15:04
Z – 21 Nováková Petra L K Slovan Karlovy Vary 1:13:39
2009 M – 42 Novotný Viktor Fenix Ski Team Jeseník 2:03:06
Z – 21 Skalníková Eva SKP Jablonex 1:04:18
2008 M – 10 Novotný Viktor Fenix Ski Team Jeseník 0:40:46
Z – 10 Kupilíková Alena Sport Club Plzeň 0:46:53
2007 M – 30 Jakoubek Tomáš SKI KLUB Jablonec 1:17:58
Z – 15 Randáková Helena ČKS SKI Jilemnice 0:47:58
2006 M – 42 Jakoubek Tomáš SKI KLUB Jablonec 1:48:32
Z – 21 Jedličková Eva SKSV Vimperk 1:02:30
2005 M – 42 Šlechta Daniel Dukla Liberec 1:48:46
Z – 21 Havlová Pavla VŠK Elektro Praha 1:03:36
2004 M – 42 Novák Petr LK Mattoni 1:44:30
Z – 21 Bořutová Kamila TOKO Team LISSport 0:58:39
2003 M – 42 Jakoubek Tomáš Jablonec TOKO JOKO 1:36:46
Z – 21 Šaldová Jana SKP Jablonex 0:52:46
2002 M – 30 Janoušek Martin SK Jablonec 1:31:51
Z – 30 Motlíková Martina SOHV Abertamy 2:23:45
2001 M – 42 Bauer Lukáš SKP Jablonec 1:57:22
Z – 21 Štursová Martina SK Nové Město n.M. 1:07:52
 2000 M – 42 Michl Petr Dukla Liberec 1:40:06
Z – 21 Balatková Kateřina Preciosa Jablonec 1:00:37
1999 M – 42 Petrásek Martin Nah&Frisch Team 1:39:53
Z – 21 Tichotová Tereza Preciosa Jablonec 1:03:20
1998 Závod se nekonal pro nedostatek sněhu
1997 M – 50 Vaněk Aleš SK Nové Město n.M. 2:33:56
Z – 20 Hanušová Kateřina Preciosa Jablonec 1:10:19
1996 M – 30 Bauer Lukáš LK Mattoni K. Vary 1:34:00
Z – 20 Samková Lucie FEL Praha 1:15:32
1995 M – 30 Tomáš LK Mattoni K. Vary 1:05:45
Z – 20 Samková Lucie FEL Praha 0:58:53
1994 M – 30 Šperl Jan Slovan Karlovy Vary 1:28:48
Z – 20 Jindrová Helena Slovan Karlovy Vary 1:05:17
1993 M- 30 Verner Jakub Slovan Karlovy Vary 1:38:36
Z – 20 Klímová Petra Jiskra Aš 1:11:30
1992 M – 30 Čáslavský Tomáš Dukla Liberec 1:05:19
Z – 20 Kulová Eva Slovan Karlovy Vary 0:55:12
1991 M – 30 Fencl Ctirad Biatlon klub Jáchymov 1:31:08
Z – 15 Laňková Markéta Slovan Karlovy Vary 0:52:52
1990 Závod se nekonal.
1989 M – 30 Petrásek Miroslav SVS Jáchymov 1:45:30
Z – 20 Lacová Veronika Slovan Karlovy Vary 1:18:50
1988 M – 30 Filip Petr VŠ Praha 2:08:06
Z – 20 Kulová Eva Slovan Karlovy Vary 1:09:15
1987 M – 30 Svoboda P. CHZ Litvínov 2:00:32
Z – 20 Rádlová Ivana Slovan Karlovy Vary 1:08:45
1986 M – 30 Pičman L. SVS Jáchymov 1:44:54
Z – 20 Šlehoferová J. Humanita Praha 1:21:45
1985 M – 30 Panák Marian SVS Jáchymov 1:57:00
Z – 20 Procházková I. RZ Abertamy 1:19:55
1984 M – 30 Panák Marian SVS Jáchymov 1:51:21
Z – 20 Knížková Iveta Slovan Karlovy Vary 1:03:01
1983 M – 30 Frey Jaromír Jiskra Nejdek 2:14:39
Z – 15 Tylová V. Slovan Mariánské Lázně 0:59:04
1982 M – 30 Fritzke Berlin – DDR 1:41:29
Z – 15 Kratochvílová Slávia VŠ Plzeň 1:00:17
1981 M – 30 Řezníček Antonín SEPAP Jílové 1:39:31
Z – 15 Bláhová T. CHZ Litvínov 1:07:51
1980 M – 30 Jiráň Tomáš SEPAP Jílové 1:56:40
Z – 15 Koňatová Jitka Slovan Karlovy Vary
1979 M – 30 Šulc František Stavební fakulta Praha 2:08:14
Z – 15 Venclová Vl. Technika Praha 1:16:49
1978 M – 30 Šír Václav Ski Jilemnice 1:33:16
Z – 15 Radová M. Stavební fakulta Praha 1:07:40
1977 Závod se nekonal.
1976 M – 30 Hanousek Petr Slovan Karlovy Vary 1:33:24
Z – 15 Machačová Anna Stavební fakulta Praha 1:08:06
1975 Závod se nekonal.
1974 M – 25 Hofmann Egon RZ Abertamy 1:16:45
Z – 15 Bočková Jitka Slovan Karlovy Vary 0:51:16
1973 M – 25 Kupilík Jiří Slovan Karlovy Vary 1:33:05
Z – 15 Janoušková Dagmar VŠ SF Praha 1:01:07
1972 Závod se nekonal.
1971 M – 25 Beran Jiří Dukla Liberec 1:15:24
Z – 15 Wendlerová Jana RH Semily 0:48:50
1970 M – 25 Hofmann Egon RZ Abertamy

Komentáře nejsou povoleny.